Kursy Decoupage Eli

Kursy Decoupage Eli -

5 powodów, dla których warto zamówić szafę na wymiar

Wprawdzie w sklepach możemy znaleźć obecnie szeroką gamę gotowych szaf ubraniowych, to jednak wielu z nas woli zdecydować się na szafy na wymiar. Jakie są najważniejsze zalety takiego umeblowania?

  1. Idealne dopasowanie

Jednym z największych problemów w doborze odpowiednich szaf jest dopasowanie ich pod względem wymiaru. Często brakuje zaledwie paru centymetrów albo też mebel jest nieco za duży, dlatego nie można wpasować go w daną przestrzeń.

Dzięki opcji wykonania szafy na wymiar nie musimy już przejmować się kształtem oraz wymiarami dostępnej przestrzeni – firma dopasuje wtedy mebel tak, aby był perfekcyjny.

  1. Doskonała do małych przestrzeni

Tam, gdzie nie można zastosować zwykłej szafy z drzwiami rozwieranymi, sprawdzi się szafa na wymiar z drzwiami przesuwnymi. Nie trzeba wtedy męczyć się z otwieraniem drzwi rozwieranych – wystarczy lekko popchnąć w bok skrzydło drzwiowe.

Gdy szafa zostanie dodatkowo wyposażona w drzwi szklane albo lustrzane, można wtedy optycznie powiększyć małe pomieszczenie.

  1. Wiele materiałów do wyboru

Kolejnym plusem szaf na wymiar jest możliwość dobrania materiałów przeznaczonych do ich wykonania. Szafa może być wówczas wykonana z płyty meblowej, z drewna naturalnego, może posiadać szklane lub lustrzane fronty.

Zamówienie szafy na wymiar daje zatem klientowi możliwość dobrania wszystkich jej parametrów wizualnych, aby pasowała do danej aranżacji.

  1. Duże możliwości personalizacji

Jeśli chodzi o szafy na wymiar Warszawa tanio możemy też taką szafę spersonalizować – możemy samodzielnie określić liczbę i położenie półek, drążków czy wieszaków. Możemy również dobrać do szafy dodatkowe akcesoria, na przykład takie jak kosze do przechowywania.

Dzięki temu zabudowa może być także wielofunkcyjna – może posłużyć do przechowywania ubrań, obuwia i dodatków, ale też akcesoriów do sprzątania, odkurzacza, sprzętu sportowego.

  1. Nie takie wysokie ceny

Chociaż za szafę na wymiar zapłacimy nieco więcej niż za gotową, to jednak jest to opłacalna inwestycja.

Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów „szafy na wymiar Warszawa tanio” można od razu znaleźć atrakcyjne oferty.