Kursy Decoupage Eli

Kursy Decoupage Eli -

Reklamówki z nadrukiem – reklama, która się opłaca!

Coraz więcej firm działających w branży handlowej decyduje się na zamawiani reklamówek z nadrukiem. Dlaczego warto wybrać takie reklamówki? Ile trzeba będzie za nie zapłacić? Gdzie je zakupić?

Chyba każdy z nas posiada w domu przynajmniej jedną reklamówkę z nadrukiem otrzymaną podczas zakupów. Chociaż często nie zdajemy sobie z tego sprawy, to jednak reklamówki tego rodzaju stanowią bardzo ważny element kreacji wizerunku firmy i stanowią skuteczne wsparcie dla prowadzonych przez nią działań marketingowych.

Zalety zamówienia reklamówek z nadrukiem:

  • pozwalają na prezentację danych firmy poza jej siedzibą
  • przypominają klientowi o zakupie i zachęcają do powrotu
  • przyciągają wzrok innych osób potencjalnie zainteresowanych ofertą
  • mogą być wykorzystywane wielorazowo, zwiększając skuteczność reklamy
  • doskonale nadają się jako wsparcie w reklamie dla każdej branży
  • wyróżniają się przystępnymi cenami

Z pozoru zwykłe reklamówki z nadrukiem mogą zatem stać się bardzo dobrą inwestycją dla firmy, która chce zadbać o swoją reklamę zewnętrzną. Co więcej, z ich zamówieniem wcale nie są związane bardzo wysokie koszty!

Ile kosztują reklamówki z nadrukiem?

Ceny reklamówek z nadrukiem uzależnione są od kilku czynników – od wielkości reklamówek, od materiałów użytych przy ich produkcji, od projektu graficznego, a także od liczby zamówionych sztuk.

Najczęściej projekt graficzny stanowi niewielki koszt, a niekiedy nawet jest on darmowy przy dokonaniu zamówienia. Warto zatem sprawdzić, czy firma wykonująca reklamówki może także dostarczyć nam atrakcyjny projekt graficzny.

Za małe torebki foliowe w formacie 20 x 30 cm w nakładzie 500 sztuk zapłacimy około 150-170 złotych. Z kolei reklamówki z nadrukiem w większym formacie 30 x 40 cm będą kosztowały nas około 200-300 złotych. W przypadku mniejszych nakładów, ceny będą wyższe za jedną sztukę, natomiast przy nakładach wyższych będą niższe.

Dokładne informacje dotyczące kosztów związanych z wykonaniem reklamówek na zamówienie można znaleźć bezpośrednio w firmach zajmujących się ich produkcją.